streda 18. januára 2012

Ocenenie

Kočenky moje milé, tak ma dnes prekvapilo ocenenie môjho blogu od Rity, žienky z Dánska, ktorej týmto zo ♥ ďakujem ♥ Môj blog je v podstate nový, tak to bolo pre mňa obrovské prekvapko. No a teraz v rámci pravidiel by som mala nominovať ďalších 5 blogov na toto ocenenie, ale už asi 6 hodín rozmýšľam...nakukujem do nádherných blogov a je pre mňa ťažké vybrať len 5 :-(

Pravidlá sú takéto: Nechaj odkaz na svojom blogu na osobu, ktorá Ti ocenenie udelila. Vyber 5 blogov, ktoré chceš oceniť, tieto blogy nesmú mať viac ako 200 následníkov. Svojim nominovaných zanechaj odkaz na ich blogu, aby vedeli, že ich chceš oceniť:-) Potom umiestni ocenenie na svojom blogu.
Je to ťažké, tak dúfam, že sa nikto nenahnevá na môj výber. Nominujem:
Janku http://bobuleedesigns.blogspot.com/

Dášku http://kopacci.blogspot.com/

Janičku http://cingrlata.blogspot.com/

Hanku http://hanake.blogspot.com/

Pizquita http://pizquitasdehilo.blogspot.com/


Dúfam, že ocenenie príjmete:-) Krásny dník všetkým ♥

13 komentárov:

 1. Katroško, gratuluji z celého srdiečka:-), však si to moc a moc zasloužíš!! No a vybrala jsi opravdu dobře, i když chápu, že to vážně nebylo jednoduché, krásný den:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Katka, čo sa čuduješ, ved to tu máš ako v raji. A aj Ty si dobre vybrala. Papa.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Katka teším sa s tebou ♪♫... mráz mi behá po rukách...idem ja do tej kúpelne,však vieš...

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Katroško, moc děkuju. Od tebe mě to obzvlášť těší! A v takové konkurenci... Moc ti gratuluji a určitě si to zasloužíš, protože tvůj blog je úžasný, především díky těm krásným věcem, co šiješ:-)) Jdu ještě jednou prozkoumat pravidla:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Katarinko, ocenění si určitě zasloužíš. Tvoje překrásné výtvory mě vždycky tak krásně pohladí na dušičce. Strašně ráda k tobě chodím na návštěvu. Děkuji ti z celého srdéčka za ocenění. Moc si toho vážím. Nedovedeš si ani představit jak. Od tebe mě to moc těší a hřeje u srdíčka. Pá zlatíčko, Jana

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ocenění jsi dostala právem a tebou navrženou kočenky si to také zaslouží.....:-D

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Kači, děkuji za info. Už jdu na to. Pá

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Katuško♥ přijmi ode mne gratulaci za ocenění Tvojí krásné práce a za bravurní vybrání dalších švadlenek :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Kačenko ....... nejdříve Ti z celého srdce děkuji za to nádherné ocenění .... že jsi ho dostala Ty chápu a na 1000% si to zasloužíš, máš to tu překrásné a pro mě velice útulné a hřejivé, nemluvě o Tvých neuvěřitelných nádherných a dokonalých věcí, co tvoříš .... Ještě jednou moc moc děkuji a moc si Tvého ocenění vážím .... jsi zlatá DĚKUJI TI....

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Katko, gratuluji moc k ocenění. Určitě si ho víc než jen zasloužíš. Jak píšeš, blog máš možná krátce, ale tvá práce... no nebudu se rozepisovat, ale tvá práce je prostě nádherná a vůbec se nedivím, že si toho lidé všímají a moc ti to ocenění přeji!! J.

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Katarinko, ocenění jsem našla včera večer a píšu až dnes ráno, kdy jsem to trochu rozdýchala. Jsi zlatá. Co víc napsat, než veliké DĚKUJU!
  Tvoje práce i Tvoje osůbka si rozhodně ocenění zaslouží a je jesné, že tímto to jen začíná. Prostě kdo umí, ten umí a ostatní to i vidí.
  A řekla bych že to ocenění je o 100% cennější, že jsi ho dostala ze zahraničí. Je tím pádem jasné, že tvoje práce musí utkvět v mysli každému napříč hranicemi a vzdálenostmi.
  howg :o)

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Katuško, tleskám tady packama a gratuluji!!! Tvůj "Ružový vesmír" je ten nejkrásnější v celé galaxii!!!

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Zlatinko, GRATULUJEM ... je to zaslúžené ! Poslal som email :-) papa

  OdpovedaťOdstrániť